Suitë dhe Apartamente

Suita)
Suita me ballkon - Dhome me krevat dopjo + dhome me tre krevate single.
Suita pa ballkon - Dhome me krevat dopjo + dhome me tre krevate single, secila dhome ka tualet. Dhoma ndodhet ne katin e pare, nuk ka ballkon.

Çmimet për suitën
Qershor 2019 Korrik 2019 Gusht 2019 Shtator 2019
65 Euro / Nata 80 Euro / Nata 90 Euro / Nata 65 Euro / Nata

Suita Speciale / Apartament
Suita special është apartamenti më luksoz që ne ofrojmë për klientët tanë. Ky apartament ka një hyrje të veçantë nga i gjithë hoteli, Kjo suitë speciale ofron ambient qendrimi (living room), si dhe dy dhoma (dhome me krevat dopjo si dhe nje me tre single). Secila dhomë ofron sistem ajerimi qendror, frigorifer, kasafortë, Tv kabllor, tharese flokesh, abazhur , ballkon më vete, mbajtëse rrobash, raft këpucësh etj. Ne Apartament mund te akomodohen maksimumi 6 persona.

Çmimet për suitën Speciale
Qershor 2019 Korrik 2019 Gusht 2019 Shtator 2019
100 Euro / Nata 110 Euro / Nata 120 Euro / Nata 100 Euro / Nata

Facilitetet e dhomës

 • Internet Wifi
 • Telefon
 • Dedektor tymi dhe zjarri
 • Tharëse Flokësh
 • Mini-bar
 • TV Satelitor dhe Kabllor
 • TV Flat
 • Kasafortë

Akomodimi në hotel përfshin

 • Parking 24 orë
 • Ambjente argëtimi
 • Shërbim 24 orë


Llogaria Bankare e Tirana Hotel Ksamil:
Alpha Bank Swift: CRBAALTR
Iban ALL: AL14902113190141230016399967
Iban Eur: AL77902113190141230018272291